Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde můžete psát Vaše komentáře, příspěvky, dotazy a připomínky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Interesting offer

(Dames bycle, 15. 9. 2019 19:52)

Depending on the layout of the house and the wishes of the customer to the design can be used marching, slanting, screw, combined and other types of glass stairs. Floating is a relatively simple type of stairs straight or curved designs, the essential element of which is the presence of the inclined series of steps and connecting them stairs (respectively rectangular or semicircular shape). The most common type of stairway has a slope of 30-45°. In such a ladder, the biomechanics of a person who moves up or down it is taken into account as much as possible. The advantage of the design of the flight stairs-the maximum strength with a minimum number of connections. For attaching stairs to the Bolza is used the same type of hinged plates boltov that is a metal fastener, which is used for sequential mounting steps. Stairs can be straight or winder. This type of ladder design allows you to make the mount almost invisible in connection with what has gained great popularity among designers. But, despite the "visual lightness", these stairs are able to withstand heavy loads, in particular, in cases where the design of the stairs is enhanced by a combination with a braid, bowstring or wall mount. In terms of design and construction, the combined staircases are characterized by a free spatial configuration, in which the elements of the staircases are combined with various spiral (screw) structures. Most modular and small stairs are also combined. Combined glass stairs-a vivid example of architectural construction in the style of "eclecticism" - the direction in which an arbitrary combination of styles, designs and materials is used. They are original engineering and artistic solutions. To perform such complex work requires the joint work of the architect and designer and, of course, a high level of professionalism of the installation team

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(AlvaroCiz, 24. 8. 2019 22:59)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

Simple question about our life.

(CindyMax, 25. 7. 2019 5:28)

Hi, a have one question.
What all people doing here?
Why we dont living with real life?

dating

(Nancybug, 23. 7. 2019 19:16)

Уcі медичні зaклaди Укрaїни

(helper62M, 23. 7. 2019 11:26)

Рейтинг,відгуки,кoмeнтарі,oгляд,рeцензіі,кpитикa.
Лікарні
Пpaктикyючі лікapі
Аптеки та аптечні мepeжі Укpaїни
Пологoві бyдинки
Пpиватні клініки
Kосметологія
Швидка дoпомогa
Meдичнe стрaxyвання
Мeдичні цeнтри
Лабоpатoрії
Гpомaдські організації
Caнатopії
Поліклініки
Лікyвaння зa кoрдoном
Cтoмaтолoгії
Диcпансеpи
https://medhelp.com.ua/ivano-frankivsk/place/15327/apteka
https://medhelp.com.ua/ternopil/place/14993/no7

oukitel k10000 цґна

(slaviktorne, 17. 7. 2019 12:08)

oukitel k10000 цґна: https://smartera.in.ua/smartfon-oukitel-k10000

Craigslist Iowa City

(Phillipmycle, 2. 7. 2019 13:42)

The more descriptive that you are, better chance you could have of selling it. Type within your email in each box close to "Reply to:" and select if you should show, hide or "anonymize" your email. Craigslist will be the king of online classifieds where it is possible to post your ads totally free (excluding job openings). Load the Craigslist website and click in to the section you would like to search. Craigslist warns, however, which you should use HTML "sparingly" with your ads, since the site adds HTML for your posts automagically.

lyft promo code

(Willieesots, 21. 6. 2019 17:43)

May I https://lyftpromocode.space/ just say what a relief to uncover somebody that really knows what they are discussing on the internet. You actually understand how to bring a problem to light and make it important. More people should look at this and understand this side of your story. I was surprised that you aren't more popular because you most certainly possess the gift.

Jáj tu je dobrot

(Karel , 14. 9. 2018 23:50)

Pěkné stránky a měl bych dotaz jak dlouho vydrží Zelný salát do zásoby co máte na Toprecepty? https://www.toprecepty.cz/recept/2139-zelny-salat-do-zasoby/

receptíky

(jaru, 5. 2. 2016 22:48)

Máš moc krásné stránky, bezva inspirace , určitě se vrátím :-)

Re: receptíky

(Merylas, 28. 2. 2016 10:30)

Děkuji za pochvalu.

Úžasné nápady

(Zuja72, 10. 11. 2015 12:36)

Moc děkuji za spoustů inspirací. Dnes mě nadchly palačinky. Zatím mě (bohužel) nenapadlo přidat do těsta kávu, kokos, nebo str. čokošku :) Či "zpevnit" tvarohovou náplň pudingem Olé a to tyhle ingredience používám celkem často. K obědu budou zapékané palačinky. Děkuji ještě jednou a zítra prozkoumám ostatní mňamky :)

Re: Úžasné nápady

(Merylas, 11. 11. 2015 12:02)

Děkuji moc za tak velkou pochvalu. Nejsou to většinou úplně mé nápady, ale člověk někde něco vidí a pak si to už přizpůsobí k obrazu svému :-)

vepřové v pomaláčku

(špagetka, 10. 9. 2014 18:21)

Ahojký Merylásku, koukám na kombinaci vepřového + pomaláčka, už jsi mě opět inspirovala, nezklameš ;-) (y)

Re: vepřové v pomaláčku

(Merylas, 13. 9. 2014 9:43)

:-) No....moc receptů do pomalého hrnce nemám, dělávám tam tak nějak pořád to samé :-)

Pozdrav

(Hanahcotton, 28. 6. 2014 16:09)

Pěkné a pohodové letní dn,y a spoustu inspirace pro další tvé parádní recepty :-)

Re: Pozdrav

(Merylas, 23. 8. 2014 20:50)

Hani, děkuji. :-)

pochvala

(Zdenka1, 10. 4. 2014 11:45)

Náhodou jsem objevila tvé stránky a jsem překvapena jejich vysoku úrovní. Je vidět, že jsi zde strávila spoustu času a odvedla precizní práci. Vše přehledné, jasné a navíc doplněno kvalitními fotografiemi. Přeji hodně zdaru a spoustu spokojených návštěvníků.

Re: pochvala

(Merylas, 13. 4. 2014 15:22)

Zdeni, moc a moc děkuji za pochvalu a jsem opravdu ráda, že se můj web líbí. Mám to takovou jednoduchou kuchařskou "knihu" a nemám tolik volného času, kolik bych potřebovala. A ještě jednou děkuji. Marie

Milá Maruško.

(Lenka ( myšulka ), 10. 4. 2014 11:32)

Přeji hezký den, i já už jsem delší dobu přemýšlela, kam ses poděla. Po otevření Tvých krásných stránek jsem moc potěšená, že se tomu tak věnuješ a určitě se sem budu vracet pro inspiraci.
Lenka